Šarmantní osobnost roku 2019 – zrušeno

Galavečer ankety Šarmantní osobnost roku je zrušen

Z důvodu situace způsobené globální pandemií koronaviru jsme nuceni zrušit již jednou přeložený galavečer rozhlasové ankety „Šarmantní osobnost roku“, který se měl uskutečnit 24. listopadu 2020 v Kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové.

S požadavkem na vrácení vstupného za vstupenky zakoupené přímo v infocentrech v Hradci Králové se obracejte tamtéž. Vstupné zaplacené prostřednictvím internetového portálu hkpoint.cz vám bude vráceno automaticky na váš účet.

Celý tým Českého rozhlasu Hradec Králové děkuje za pochopení.

Galavečer s vyhlášením rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku 2019 se uskuteční v novém termínu

V souvislosti se současnou situací v naší zemi a v souladu s opatřením generálního ředitele Českého rozhlasu oznamujeme zrušení termínu konání galavečera Šarmantní osobnost roku dne 15. dubna 2020 a jeho přesunutí na úterý 24. listopadu 2020. Prodané vstupenky zůstávají v platnosti a předprodej pokračuje beze změny až do 24. listopadu 2020. Vstupné se prozatím nevrací a o dalším vývoji situace Vás budeme informovat.

V souvislosti s těmito opatřeními měníme termín uzavření samotného hlasování. Nová uzávěrka hlasování v anketě Šarmantní osobnost roku 2019 byla určena na středu 30. září 2020. Jména nominovaných osobností a další informace o anketě najdete na www.sarmantniosobnost.cz.