Dobíjení NS-G

      Dobíjecí stanice NS-G

Dobíjecí stanice je integrována s LED lampou pouličního (veřejného) osvětlení. Nabíjení 230V/15A je aktivováno GSM mobilním telefonem „prozvoněním“ tel. čísla NS-G.  Cena za energii je zdarma nebo je stanovena provozovatelem na základě načasování NS-G a je placena jako „služba s přidanou hodnotou“ kterou musí mít provozovatel dohodnutu se svým GSM providerem SIM, která je vložena do NS-G.

Řídicí jednotka NS-G je vybavena proudovým chráničem a necertifikovaným měřičem odebrané energie (za příplatek je možno instalovat certifikované měření) s výstupem impulsů „S“. Jednotka je dodávána standardně se zásuvkou s krytím IP 54, která je zastavěna do krytu přístupového otvoru sloupu.
Dobíjecí stanici je možné doinstalovat i do stávajících sloupů veřejného osvětlení. Tato varianta umožňuje dobíjení vozítek i majitelům, kteří u parkovacího místa nemají zásuvku (byt v panelovém domě). Toto řešení je vhodné i pro firemní parkoviště, kde si zaměstnanci během pracovní doby mohou plně dobít své elektrické vozítko. Nabíjení zdarma může být i určitým benefitem pro zaměstnance.