ORIFLAME

Zatímco naší vizí je stát se jedničkou na kosmetickém trhu přímého prodeje, naší misí vždy bylo plnit sny lidí po celém světě.

ZÁKLADNÍ HODNOTY

Pospolitost, odhodlání a nadšení jsou tři základní hodnoty Oriflame. Jsou to hodnoty, kterým důvěřujeme, stejně jako tomu, že můžeme být úspěšní ve vysoce konkurenčním prostředí obchodu a zároveň pomáhat udělat ze světa lepší místo k životu.

Pospolitost
Lidé, kteří pracují jako tým a sdílejí stejné cíle, dosahují lepších výsledků. Vzájemně se motivují a vědí, že táhnout za jeden provaz je mnohem lepší, než se protloukat sám.

Odhodlání
Lidé s odhodláním věci zvládnout mají postoj vítěze a nikdy se nevzdávají. Jsou rozhodnutí udělat vše, co je potřeba, aby věc dotáhli k úspěšnému konci.

Nadšení
Lidé plní nadšení mají sílu měnit svět. Věří v to, co dělají, a dělají to s láskou. Hluboko v duši jsou přesvědčení, že jejich činy mohou něco změnit.

INSTITUT VÝZKUMU PÉČE O PLEŤ

V Oriflame máme více než 50 let zkušeností, zaměstnáváme více než 100 vědeckých odborníků a využíváme výzkumné a vývojové laboratoře se špičkovou technologií. Stále hledáme lepší a lepší řešení a metody, které nám pomohou vyvíjet progresivnější, inovativní produkty sladěné s trendy a potřebami zákazníků.

Život všech produktů Oriflame začíná v Institutu péče o pleť, kde prostřednictvím sofistikovaných vědeckých metod vyvíjíme unikátní a někdy i patentované technologie, díky kterým jsme v předstihu před naší konkurencí. Tyto nové technologie pak předáváme vědeckým odborníkům v našem centru vývoje produktů v irském Dublinu. Jejich úkolem je vytvořit kosmetickou recepturu, která zapadá do existujících značek Oriflame, nebo má potenciál oddělit se jako samostatná nová značka; přivést tuto recepturu do výroby a umožnit její prodej. Jejich nejdůležitější rolí však je vytvořit produkt, který si zamilujete a budete s radostí používat.

Pro držitele průkazu ZP, ZTP a ZTP/P individuální ceny. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: alhelp@alhelp.cz