EMERGENCY CARD

EMERGENCY CARD

Mezinárodní karta první pomoci. EMERGENCY CARD. Digitální lékařská zpráva pro správnou záchranu tvého života. Všechny tvoje léky, krevní skupina, alergie, kontaktní osoba a kontakt na tvého lékaře na jednom místě. Vždy po ruce. Karta, díky které ti lékaři v krizové situaci nepodají léky, které ti můžou způsobit komplikace. První kartička, která má výsostné místo ve tvé peněžence. 

JSEM PLATNÁ PO CELÉM SVĚTĚ

Tvoje aktuální zdravotní medikace hned po ruce.

Na svou Rochovu kartu si nahraješ informace, které můžou pomoci všem zdravotníkům k tvojí rychlejší záchraně. Už se nestane, že bys na něco mohl zapomenout.  

Bezpečnost tvých dat na prvním místě.

Tvá data jsou nahrána na zabezpečeném serveru, ke kterému nikdo, kromě tebe, nemá přístup.

Jaké informace budou na tvojí kartě, určuješ ty.

Ve tvém zájmu je, aby na kartě bylo co nejvíce informací o tvém aktuálním zdravotním stavu a aktuální medikaci. Kontaktní údaje na osobu blízkou nebo bydliště mohou pomoci k jednodušší komunikaci mezi tebou a tvým zachráncem.

Potřebuješ ROCHOVU KARTU, protože…

  • Tě trápí alergie
  • Trpíš jakoukoliv nemocí
  • Bereš pravidelně léky
  • Nechceš spoléhat na ostatní
  • Máš špatnou paměť
  • V občance nemáš napsanou kontaktní osobu
  • Jsi zodpovědná osoba
  • Nechceš si přidělávat starosti
  • Je to jednoduché

Jak to funguje?

ROCHOVA KARTA má v sobě integrovaný chytrý čip, který komunikuje se zabezpečeným serverem. Po přiložení k mobilnímu zařízení, které je připojeno k internetu, vyskočí na mobilním zařízení webový odkaz, na který klikneš. Po otevření webové stránky si vytvoříš profil, kde zadáš všechny údaje, jako jsou alergie, aktuální léky, kontakt na blízkou osobu, nemoci, jakými trpíš a v neposlední řadě také můžeš zadat i svého praktického lékaře.

Pro přihlášení do systému budeš potřebovat pouze telefonní číslo. Email není nutný.

Rochova karta funguje po celém světě, a tak se nemusíš bát ani zahraničních výletů.

Co se stane, když se něco stane?

Musíš myslet na to, abys svou Rochovu kartu měl pořád při sobě. Respektive pokaždé, když víš, že hrozí nějaké riziko. Náš tým odborníků doporučuje nosit kartu v peněžence, a to proto, abys na kartu, která ti může zachránit život, nikdy nezapomněl. Když se nebudeš dobře cítit, nebo tvůj stav nebude optimální a bude vyžadovat pomoc, Rochova karta je s tebou. Hned po předložení Rochovy karty bude člověk, který ti přijede na pomoc, vědět, jaké léky bereš, jaké máš alergie a kdo je tvůj ošetřující lékař nebo kontaktní osoba. Díky tomu může například strážník městské policie hned zavolat tvé kontaktní osobě, která si pro tebe přijede, nebo záchranář může kontaktovat tvého lékaře a tím okamžitě zahájit léčbu tvého aktuálního stavu. Rochova karta umí „hovořit“ všemi jazyky v celé Evropské unii, a tak nemusíš mít obavy kartu předložit i v cizině.  

Výrobce M A Ń S K I s.r.o.

www.worldemergencycard.com www.rochovakarta.cz

Cena – doživotní licence

Karta zdarma * Doprava zdarma * Pouzdro zdarma

Doživotní licence 1.999,- Kč

Doživotní licence pro partnery ALHELP, APP, HANDY HELP 1.599,- Kč

Objednávky s uvedením kontaktní adresy zasílejte na email: alhelp@alhelp.cz