Archiv autora: alhelpcz

Kooperativa – slevy až 45%

S radostí Vám oznamujeme spuštění společného projektu APP, ALHELP a MAŃSKI s Kooperativou od 1.2.2024.

Při sjednání majetkového pojištění je k dosažení deklarované slevy potřeba předložit kartičku world emergency card (WEC), nebo kartičku Handy Help (HH). Kartičky je možné zakoupit u našich partnerů, na prodejně EROUTE, Hořická 22/11, 500 02 Hradec Králové, Po-Pá 9:00 – 15:00, nebo v internetovém obchodě na těchto webových stránkách: Položky | ALHELP z.s. (sumupstore.com) .

EROUTE – PRODEJNA HRADEC KRÁLOVÉ

Vážení zákazníci.

S radostí Vám oznamujeme, že nejnovější prodejna Eroute v centru Hradce Králové funguje již druhý měsíc. Připojte se k nám a zažijte s námi elektrizující zážitek při odhalování světa inovativních řešení mobility, která jsou navržena tak, aby zlepšila váš každodenní život.

Adresa: Hradec Králové, ul: Hořická 22/11
Otevírací doba: Pondělí až pátek, 09:00 – 15:00 hod., případně po telefonické dohodě

Přijďte se podívat na:

  • Eroute Cargo T425
  • Eroute ST-05
  • Elektrické skládací skútry řady FOLD
  • Elektrické skládací invalidní vozíky

Pro naše zákazníky jsme prodejnu doplnili doplňkovým sortimentem:

  1. AVS přístroje GALAXY, biolampa pro světelnou terapii.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je galaxy_22let-1-logo-1024x619.jpg.

2. Expres menu – trvanlivé potraviny bez konzervantů z Krkonoš

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Expres-menu-svickova-na-smetane.png.

3. Med od venkovského pěstitele.

4. Zdravotní karta World Emergency Card a Handy Help Card.

Náš zkušený a přátelský personál vám bude k dispozici, zodpoví veškeré dotazy a pomůže vám najít dokonalé řešení mobility, stravy a psychické pohody, které bude vyhovovat vašim potřebám.

Pro více informací nebo dotazů nás prosím kontaktujte na adrese hk@eroute.cz.

tel.:  +420 734 671 999

www.eroute.cz

BEZKONTAKTNÍ MYTÍ AUT S OBSLUHOU EHRLE HK

Na této automyčce v Hradci Králové je možnost mytí s obsluhou pro držitele průkazů TP, ZTP, ZTP/P a držitele karet Handy Help (HH) a World Emergency Card (WEC).

Provozní doba mytí s obsluhou:

  • pátek od 7:00 do 9:00 hodin

Cena mytí:

  • malé auto 200,- Kč
  • velké auto 260,- Kč (off-road, SUV, větší MPV)
  • mouchy, kola – příplatek 20,- Kč
  • vysávání koberců a interiéru 20,- až 40,- Kč dle času a míry znečištění

Platba v hotovosti u obsluhy, která vystaví daňový doklad.

POSTUP MYTÍ

1. PROGRAM – MYTÍ

Mytí proudem změkčené a na 60 st. C ohřáté vody s čistícím práškem. Směs vody a mikro prášku Active Power Pearl pod tlakem až 130 barů směřuje na povrch auta. Společný vliv chemického, mechanického, tepelného a hydraulického působení přináší výborný výsledek bez rizika poškození lakovaného povrchu auta.

2. PROGRAM – OPLÁCHNUTÍ STUDENOU VODOU

Silný proud studené vody smyje vrstvu chemického prostředku a případné zbylé nečistoty.

3. PROGRAM – NANESENÍ POLYMERNÍHO VOSKU

V tomto programu se změkčená a ohřátá voda na 60 st. C smísí s NANO Titan-Hotwax polymerním voskem. Zahřátý polymer rovnoměrně vytváří ochranný film zajišťující vysoký lesk s vynikajícími konzervačními účinky, a který chrání karosérii před zašpiněním, škodlivým vlivem UV zářením a napomáhá sbíhání dešťové vody ze skel.

4. PROGRAM – OPLÁCHNUTÍ DEMINERALIZOVANOU VODOU

Tento program zahrnuje opláchnutí vodou a vysušení. Do vody zbavené minerálů je přidán NANO Titan-Polisher, což je pomocný sušící prostředek. Při opláchnutí auta dochází k polymerizaci vosku, přičemž vosk, který nepodstoupil reakci a nenalepil se k povrchu auta, je tímto smyt. Díky antistatickému účinku prostředek zabraňuje usazování prachu na vozidle a zesílené povrchové napětí vody umožňuje bezproblémové odtékání vody z různých ploch. Pro správný výsledek celého procesu mytí je nutno dodržet doporučený postup a využít postupně všechny 4 programy. Jediný krok, který případně můžete vynechat, pokud netrváte na použití vosku je program č. 3.

Doba mytí:

Dle znečištění 15 – 20 minut.

Tato služba pro hendikepované je provozována na základě vstřícnosti a společenské odpovědnosti provozovatele automyček EHRLE Hradec Králové, Pardubice a Chrudim. Patří jim za to náš velký dík.

ehrle (samoobsluzne-automycky.cz)

POLIKLINIKY A POHOTOVOSTI

Česká poliklinika

Přehledné informace o poliklinikách působících v České republice.

Poliklinika je zpravidla nestátním subjektem sdružujícím různé zdravotnické subjekty s cílem sjednocení poskytování zdravotní péče do jednoho většího subjektu. V některých větších městech jsou polikliniky součástí nemocnic a spadají tak do oblasti státní zdravotnické péče.
V prostorách poliklinik zpravidla bývají i další zdravotnické subjekty, jako je lékárna, prodejna zdravotnických potřeb, optika a rehabilitační centrum.

Hledáte i Vy schopného, důvěryhodného lékaře a uznávaného odborníka ve svém oboru? Projekt ČeskáPoliklinika.cz Vám přináší přehledný seznam poliklinik a lékařů v České republice.

Polikliniky a pohotovosti